Europejskie Centrum Edukacyjno - Dydaktyczne Global Mentor
Istniejemy nieprzerwanie od lutego 2010 r. na rynku usług edukacyjnych, specjalizujemy się w organizowaniu kursów oraz szkoleń (również stacjonarnych i doszkalających) o tematyce biznesowej i z zakresu odnowy biologicznej. Jesteśmy jednostką wykorzystującą najnowsze technologie. Jako praktycy trenerzy, instruktorzy, doradcy i wykładowcy nieustannie doskonalimy własne umiejętności, poszerzamy wiedzę oddając się nieprzerwanemu procesowi uczenia się od najlepszych.

Potwierdzić to może rzetelna dokumentacja ukończonych kilku kierunków studiów na uczelniach uniwersyteckich, referencje, tytuły zawodowe licencjata i magistra oraz wiele innych. Świadectwa studiów podyplomowych, odpowiednie uprawnienia pedagogiczne, trenerskie, coaching, instruktorskie (w tym np. odnowy biologicznej SPA, rekreacji). Liczne certyfikaty, licencje, zaświadczenia, dyplomy Polskie i Unijne, ważne udziały w szkoleniach oraz konferencjach. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu (z sukcesem) i organizacji kursów oraz szkoleń w trybie stacjonarnym.

Nierzadko też konsultujemy naszą wiedzę z wykładowcami akademickimi, ludźmi nauki, doktorami oraz profesorami wyższych uczelni.

Jesteśmy absolwentami m.in. takich uczelni jak:

- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
- AGH - Akademia Górniczo Hutnicza w Krakowie
- Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie
- Politechnika Krakowska
- Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

kursy i szkolenia e-Learning

Pragniemy podzielić się z Państwem naszym doświadczeniem oraz zdobytą wiedzą na przestrzeni lat, którą nieustannie utrwalamy i poszerzamy. Oferowane przez nas kursy i szkolenia organizowane w systemie stacjonarnym oraz e-Learning (online) czyli w formie kształcenia na odległość, z doskonale opracowanymi materiałami szkoleniowymi i bezcennymi filmami instruktażowymi, dają kursantom ogromne możliwości samonauczania oraz nieocenioną bazę do indywidualnego zdobywania szerokiej wiedzy w miejscu i czasie najbardziej dla siebie dogodnym.

Na rynku edukacyjnym jesteśmy od 2010, posiadamy aktualne wpisy do rejestru RIS Ministrstwa Gospodarki i Pracy oraz Wojewódzkiego Urzędu PracyPodstawa Prawna
1. Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 pazdziernika 2004r. w sprawie rejestru instytucji szkoleniowych (Dz.U. Nr 236, poz. 2365 z pózn. zm),
2. Art. 20 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz.U. z 2013 r. poz. 674 z pózn. zm.).
3. Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 29 sierpnia 2017 r. w sprawie rejestru podmiotów świadczących usługi rozwojowe (Dz. U. z 2017 poz. 1678)

Jesteśmy członkami Polskiej Izby Firm Szkoleniowych


Zarejestrowani jesteśmy również w Polskiej Agencji Rządowej (PARP):

Zobacz nasz profil w Rejestrze Usług Rozwojowych (RUR)

www.inwestycjawkadry.info.pl

Używać możemy także specjalnych pieczęci do certyfikatów
Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomoœciami

TERAZ I TY MASZ GWARANCJE ZAUFANIA - ZAPRASZAMY !

Kursy biznesowe oraz Wellness & SPA


Serdecznie zapraszamy do nabycia kursów przygotowanych przez naszą firmę. Główną zaletą oferowanych przez nas kursów jest szybkie i bezstresowe przyswajanie wiedzy, która podana jest w bardzo zrozumiały i czytelny sposób. Naukę rozpoczynasz w dowolnym czasie i w wybranym przez siebie tempie realizujesz program. Do egzaminu można podejść w dowolnie wyznaczonym przez siebie czasie - od pierwszego do maksymalnie 180-go dnia od chwili zakupu kursu (na specjalaną prośbę można wydłużyć czas nauki w kursie). Możliwość wielokrotnego powracania do rzetelnie opracowanych przez nas materiałów pozwala utrwalić wiedzę na bardzo długi czas, by zaowocować w przyszłości pozytywnymi rezultatami w dalszej nauce oraz pracy zawodowej. Nasze kursy obejmują obszerne materiały dydaktyczne w wymiarze 180-210 h lekcyjnych. Konspekty są przygotowane rzeczowo i zrozumiale. Zawierają kilkadziesiąt stron dobrze zredagowanego tekstu (w zależności od kursu jest to około, 40-do ponad 100 str. A4) + ważne ustawy (do analizy) mające kilkadziesiąt i kilkaset stron + filmy instruktażowe w niektórych kursach oraz pytania testowe do opracowania na egzamin. Na koniec każdy kursant otrzymuje 2-certyfikaty w języku polskim oraz anielskim ma też możliwość przetłumaczenia certyfikatu na dowolny język europejski.


REFERENCJE I OPINIE

Opinia             Referencje


Z nami masz pewność, że nauczysz się dużo więcej, znacznie taniej i lepiej niż gdzie indziej !


Wystawiamy paragony fiskalne, faktury VAT 23% lub zgodnie z przepisami ZW z VAT (zwolniony z vat) także faktury proforma.
Kursy można odliczyć od podatku lub starać się o zwrot z Urzędu Pracy, bądz swojego miejsca pracy oraz innych instytucji.Dziękujemy serdecznie kilku tysiącom użytkowników za ogromne zaufanie na przestrzeni minionych lat !

CERTYFIKATY

Zapewniamy 2-oryginalne certyfikaty PL oraz EN

Na zakończenie każdego kursu zdobywają Państwo 2 oryginalne certyfikaty, w języku polskim i angielskim - pracuj odpowiednio przygotowany na terenie UE lub poza nim.

Dostępny jest również wydruk dwóch zdobytych przez Państwa certyfikatów.
Więcej

Uzyskaj dostęp do kursu online @

Po zakupie kursu otrzymają Państwo na e-mail link dostępu do wybranego kursu (ów) online oraz hasło.
Więcej

Istnieje także możliwość wysyłki całego kompletu materiałów (wydruk A4 + DVD) Pocztą Polską zobacz aktualny cennik ...>

Promocje i rabaty

Przy zakupie 2 do 5 kursów ZNIŻKA 10% ! Przy zakupie 5-kursów i więcej 20% ZNIŻKI!
Przy większej ilości zamówionych kursów ustalamy indywidualną zniżkę !

Promocja dla osób bezrobotnych i niepełnosprawnych - tylko teraz skorzystaj z naszej oferty, a zapłacisz o 12 % mniej.

Więcej

ZALETY I KORZYŚCI

 • Pozyskanie odpowiedniej wiedzy
 • Wzrost określonych zdolności
 • Atrakcyjność i wiarygodność na rynku
 • Premie, nagrody i wyższe zarobki
 • Utrzymanie stanowiska pracy
 • Awans i stabilna praca
 • Rozwój kariery zawodowej
 • Lepsza praca w Polsce lub za granicą
 • Większe szanse na dotację z UE
 • Zdobycie potwierdzających dokumentów
 • Własna działalność gospodarcza
 • Samorozwój, prestiż i uznanie
 • Wyższa pozycja społeczna
 • Pewna i bezpieczna przyszłość


zaświadczenia

Na życzenie wystawiamy również zaświadczenia do różnych instytucji, w tym urzędów i zakładów pracy dofinansowujących udział w kursach częściowo lub w całości. Polecamy Państwu zakupy naszych kursów w GRUPIE. Zamów kursy razem ze znajomymi, przyjaciółmi, kolegami z pracy, rodziną lub przekonaj szefa do zorganizowania szkoleń. Więcej

Istniejemy na rynku edukacyjnym od 2010, posiadamy wpis do rejestru RIS Ministrstwa Gospodarki i Pracy oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy
     
Zarejestrowani jesteśmy także w Polskiej Agencji Rządowej PARP (Rejestr Usług Rozwojowych RUR) więcej ... >

Podstawa Prawna:
1. Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 października 2004r. w sprawie rejestru instytucji szkoleniowych (Dz.U. Nr 236, poz. 2365 z późn. zm),
2. Art. 20 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz.U. z 2013 r. poz. 674 z późn. zm.).

3. Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 29 sierpnia 2017 r. w sprawie rejestru podmiotów świadczących usługi rozwojowe (Dz. U. z 2017 poz. 1678)
COPYRIGHT
Szukaj na stronie
Social Media