REFERENCJE i Opinie klientów

Opinia             Referencje


PRZEŚLIJ NAM SWOJĄ OPINIĘ LUB REFERENCJE NA ADRES:  

Również nas można prosić o wystawienie referencji:  

= = =
Inne opinie naszych kursantów ....

~ Cena jest super jak za takie wypasione kursy które powinny dużo więcej kosztować ! (są sponsorowane i dofinansowane to pewnie dlatego bo ich koszt to około 600-900 zł za jeden kurs - tak oceniam !) !!! Dużo można się nauczyć za tak nie wielką kasę i wygoda jest super też e-learning to przyszłość i duży komfort ! Przy okazji to dzięki certyfikatom zdobytym w tej firmie złożyłem wniosek o dotację z UE, zobaczymy może się uda ;)
Andrzej - Szczecin

~ Bardzo dobre kursy rewelacyjna materiały przygotowane w sposób naukowy i badawczy pokazujące prawdziwe i istotne problemy można się duuuużżoo nauczyć (nie jest lanie wody są to proste konkrety) z ww zagadnienia jak za taką cena to REWLACJA polecam każdemu certyfikat umożliwił mi potem prace a właściwie w awansie mi pomógł ale i tak go zabiorę za granice nie zamierzam zostać niestety w Polsce potem wrócę i coś tu otworze
Wiktor z Piły

~ Super kursy polecam każdemu kto mieszka za granicą ! Można certyfiakty zamówić w kilku różnych językach no i materiały kursu są ok przydają sie na studiach jak i w pracy w firmie - wszystko przeszło super jestem zadowlona test jest spox nie było żadnego problemu !
Anya z Sztokholmu

~ Chyba Ci odsprzedadzą prawa ale do konca nie wiem trzeba pytać ja kupiłem Skuteczny menager i zadowolony jestm na luzie exam poszedł wiedza mi się na pewno przyda bo wiedzy nigdy dość a certyfikaty zawsze są pomocne na przyszłość a cena jest ok za tak rozbudowanu kurs
Patryk z Opola

~ Mi też się podobał kurs ale ja brałam 2 kursy Logistykę oraz Zarządzanie Finansami spoko były i tak się zastaniawiam czy można kupić od nich prawa autorskie na wyłaczność bo jestem w trakcie pisania czegoś bardzo ważnegoœ do pracy mojej i muszę na czs to oddać
Powodzenia, Łucja z Poznania

~ Mi się bardzo ten kurs przydał pomógł mi wile w napisany pacy MGR także nie maiłem wile do roboty ocena też była spox dla mnie wystarczająca nawet nasz prof się zdziwił skąd mam tyle i takich materiałów ciekawych a pisałem na temat doradcy zawodowego - POLECAM KAŻDEMU w różnych sytuacjach się przydaje i jeszcze certyfikaty dają 2 pl i en a ten egzamin jest do zaliczenia za 1 podejściem ! po za tym są poprawki za free a jak by coś to zawsze ma się prawo zworotu zakupionego kursu ustawowo do 10 dni ale taki dokument się każemu przyda, więc czy warto jest, oni są naprawde wielce ok !
Hejka :) Dawid z Lublina


~ Bardzo mili i uprzejmi oraz dobrze zorientowani ludzie w tym co robią (dobrze przygotowani) - szybko i wygodnie - PoLeCaM
Hejka :) Edi i Nina - Kopenhaga

~ Polecam kursy PwN i Z nieruchomościami - REWELACJA LICENCJA CERTYFIKAT ! tego potrzebowałem do pracy SUPER ! Dzięki ! oby tak dalej !!!
Pozdr. Wojtek - Wrocaław

~ Dobrze zrobiony kurs HR Zarządzanie zasobami ludzkimi można faktycznie czegoœ się nauczyć bez stresu i nerwów
Magda z Radomia

~ Fantastycznie POLECAM GORACO ! certyfikaty mi się przydały jak i cały kurs zwłaszcza po angielsku
Bożena z Birmingham - Anglia

~ Niezły kurs po którym mozna wiele się nauczyć - polecam !
Wanda z Warszawy

~ Super sprawa takie szkolenie/kurs przez internet POLECAM każdemu bo dużo można z niego wynieść i certyfikaty dały mi nawet podwyżke z pracy ! :) :) :) Adrianna z Sopotu

~ Jestem bardzo zadowolona z usług p. Agnieszki. Bardzo miła atmosfera, bardzo urzekające miejsce. Polecam wszystkim, którzy pragną się zrelaksować i odprężyć!
Irena z Krakowa

~ Bardzo profesjonalne podejście polecam każdemu można dużo zyskać
Natalia z Rotterdamu - Holandia
~ Długo bo 2 tyg czekałem na przesyłkę do mnie do Kanady ale to moja wina mogłem pobrać kurs online a nie poczta :( po za tym KURS WYSOCE OK !
Wojciech z Kanady

~ Jestem zachwycona masażem kamieniami! Myślałam, że to wielka szmira, a tymczasem okazuje się, że już po jednorazowym spotkaniu mój uporczywy postrzał popuścił na sile!!! Polecam gorąco - sama też jestem znów umówiona! A co ważne - nie płaci się tu jak za przysłowiowe "woły"! Nie dość, że w centrum to też za rozsądną cenę!!!
Kasia z Nowej Huty

~ Gdybym miała wybrać między sauną, jakuzji, a masażem - wybrałabym masaż! Odpręża, relaksuje i naprawdę dodaje sił bardziej niż inne zabiegi. Fajna sprawa!
Iwona z Bronowic

~ Lubię te klimaty! Muzyczka rozbrzmiewała mi w uszach jeszcze długo po zabiegu, delikatny zapach olejków eterycznych pamiętam do teraz, a ciało mam tak fajnie nawilżone, jak za młodych lat! Przyjemne ciepło po kamieniach na długo rozluźnia napięte i zmęczone mięśnie. Korzystam z masażu 2 razy w tygodniu i czuję się młodsza o 100 lat! :)))
Viola Kraków

~ Byłam wraz z mężem i jesteśmy bardzo zadowoleni z masażu. Nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z tego typu zabiegów i teraz możemy powiedzieć, że szkoda… Nie przypuszczaliśmy, że masaż może być tak przyjemny i przynosić tak widoczne rezultaty.
Bronisława i Franciszek

~ Bardzo dobry wybór polecam każdemu kto chce sie nauczyć a potem jechać za granice tak jak ja to bardzo fajny wybór krztałcenia eLearning
Zygmunt z Niemiec


PRZEŚLIJ NAM SWOJĄ OPINIĘ LUB REFERENCJE NA ADRES:  

Również nas można prosić o wystawienie referencji:  Dziękujemy serdecznie kilku tysiącom użytkowników za ogromne zaufanie na przestrzeni minionych lat !

CERTYFIKATY

Zapewniamy 2-oryginalne certyfikaty PL oraz EN

Na zakończenie każdego kursu zdobywają Państwo 2 oryginalne certyfikaty, w języku polskim i angielskim - pracuj odpowiednio przygotowany na terenie UE lub poza nim.

Dostępny jest również wydruk dwóch zdobytych przez Państwa certyfikatów.
Więcej

Uzyskaj dostęp do kursu online @

Po zakupie kursu otrzymają Państwo na e-mail link dostępu do wybranego kursu (ów) online oraz hasło.
Więcej

Istnieje także możliwość wysyłki całego kompletu materiałów (wydruk A4 + DVD) Pocztą Polską zobacz aktualny cennik ...>

Promocje i rabaty

Przy zakupie 2 do 5 kursów ZNIŻKA 10% ! Przy zakupie 5-kursów i więcej 20% ZNIŻKI!
Przy większej ilości zamówionych kursów ustalamy indywidualną zniżkę !

Promocja dla osób bezrobotnych i niepełnosprawnych - tylko teraz skorzystaj z naszej oferty, a zapłacisz o 12 % mniej.

Więcej

ZALETY I KORZYŚCI

 • Pozyskanie odpowiedniej wiedzy
 • Wzrost określonych zdolności
 • Atrakcyjność i wiarygodność na rynku
 • Premie, nagrody i wyższe zarobki
 • Utrzymanie stanowiska pracy
 • Awans i stabilna praca
 • Rozwój kariery zawodowej
 • Lepsza praca w Polsce lub za granicą
 • Większe szanse na dotację z UE
 • Zdobycie potwierdzających dokumentów
 • Własna działalność gospodarcza
 • Samorozwój, prestiż i uznanie
 • Wyższa pozycja społeczna
 • Pewna i bezpieczna przyszłość


zaświadczenia

Na życzenie wystawiamy również zaświadczenia do różnych instytucji, w tym urzędów i zakładów pracy dofinansowujących udział w kursach częściowo lub w całości. Polecamy Państwu zakupy naszych kursów w GRUPIE. Zamów kursy razem ze znajomymi, przyjaciółmi, kolegami z pracy, rodziną lub przekonaj szefa do zorganizowania szkoleń. Więcej

Istniejemy na rynku edukacyjnym od 2010, posiadamy wpis do rejestru RIS Ministrstwa Gospodarki i Pracy oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy
     
Zarejestrowani jesteśmy także w Polskiej Agencji Rządowej PARP (Rejestr Usług Rozwojowych RUR) więcej ... >

Podstawa Prawna:
1. Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 października 2004r. w sprawie rejestru instytucji szkoleniowych (Dz.U. Nr 236, poz. 2365 z późn. zm),
2. Art. 20 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz.U. z 2013 r. poz. 674 z późn. zm.).

3. Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 29 sierpnia 2017 r. w sprawie rejestru podmiotów świadczących usługi rozwojowe (Dz. U. z 2017 poz. 1678)
COPYRIGHT
Szukaj na stronie
Social Media