zgoda
Strona www korzysta z plików cookie, więcej informacji znajduje się w: polityka prywatności.

REFERENCJE i Opinie klientów

Opinia             Referencje


✍ Inne opinie naszych kursantów....♐

~ Egzamin zaliczyłem za 3 razem - nie ma problemu żeby powtarzać kila razy ... także spoko ! można do skutku (bez opłat) i warto, dokumenty przyszły bardzo szybko ! Polecam !
Marek z Białegostoku

~ Materiały są bardzo liczne .... i są ok (najnowsze i zawsze aktualne) obsługa szybka sprawna dokumenty szybko są wysyłane zwroty (gdy zajdzie potrzeba) też działają do 14 dni można zwrócić ... ale i tak nie musiałam zwracać bo kursy naprawdę są godne polecenia i jest to dobra inwestycja w przyszłość !!! Kurs (który tu robiłam) archiwistyki znalazłam w bazie Agencji Rządowej BUR
Grażyna - Lublin

~ Tak GM jest super można wiele się nauczyć i zdobyć dobre i legalne papiery. Otrzymałem dofinansowanie z UE i otrzymałem wsparcie na własną firmę dzięki im ! A znajomy poszedł w gorę nie zwolnią go z pracy nawet dostał awans i podwyżkę ;)
Mariusz - Wiedeń

~ Polecam gorąco każdemu te kursy są dobrze przygotowane i co najważniejsze dokumenty po kursie są PAŃSTWOWE ("nie jakieś pisane na kolanie"-mało wiarygodne) uznawane wszędzie w UE - wybierajcie zaufane szkoły gdzie możecie zyskać dobrą wiedzę i cenne dokumenty (nie jakieś portale z grupowymi zakupami typu G.....n) skadaliczne mają propozycje dydaktyczne, tanie nie znaczy, że dobre i wiarygodne !
Barbara - Otwock

~ Cena jest super jak za takie wypasione kursy które powinny dużo więcej kosztować ! (są sponsorowane i dofinansowane to pewnie dlatego bo ich koszt to około 600-900 zł za jeden kurs - tak oceniam !) !!! Dużo można się nauczyć za tak nie wielką kasę i wygoda jest super też e-learning to przyszłość i duży komfort ! Przy okazji to dzięki certyfikatom zdobytym w tej firmie złożyłem wniosek o dotację z UE, zobaczymy może się uda ;)
Andrzej - Szczecin

~ Bardzo dobre kursy rewelacyjna materiały przygotowane w sposób naukowy i badawczy pokazujące prawdziwe i istotne problemy można się duuuużżoo nauczyć (nie jest lanie wody są to proste konkrety) z ww zagadnienia jak za taką cena to REWLACJA polecam każdemu certyfikat umożliwił mi potem prace a właściwie w awansie mi pomógł ale i tak go zabiorę za granice nie zamierzam zostać niestety w Polsce potem wrócę i coś tu otworze
Wiktor z Piły

~ Super kursy polecam każdemu kto mieszka za granicą ! Można certyfiakty zamówić w kilku różnych językach no i materiały kursu są ok przydają sie na studiach jak i w pracy w firmie - wszystko przeszło super jestem zadowlona test jest spox nie było żadnego problemu !
Anya z Sztokholmu

~ Chyba Ci odsprzedadzą prawa ale do konca nie wiem trzeba pytać ja kupiłem Skuteczny menager i zadowolony jestm na luzie exam poszedł wiedza mi się na pewno przyda bo wiedzy nigdy dość a certyfikaty zawsze są pomocne na przyszłość a cena jest ok za tak rozbudowanu kurs
Patryk z Opola

~ Mi też się podobał kurs ale ja brałam 2 kursy Logistykę oraz Zarządzanie Finansami spoko były i tak się zastaniawiam czy można kupić od nich prawa autorskie na wyłaczność bo jestem w trakcie pisania czegoś bardzo ważnegoœ do pracy mojej i muszę na czs to oddać
Powodzenia, Łucja z Poznania

~ Mi się bardzo ten kurs przydał pomógł mi wile w napisany pacy MGR także nie maiłem wile do roboty ocena też była spox dla mnie wystarczająca nawet nasz prof się zdziwił skąd mam tyle i takich materiałów ciekawych a pisałem na temat doradcy zawodowego - POLECAM KAŻDEMU w różnych sytuacjach się przydaje i jeszcze certyfikaty dają 2 pl i en a ten egzamin jest do zaliczenia za 1 podejściem ! po za tym są poprawki za free a jak by coś to zawsze ma się prawo zworotu zakupionego kursu ustawowo do 10 dni ale taki dokument się każemu przyda, więc czy warto jest, oni są naprawde wielce ok !
Hejka :) Dawid z Lublina


~ Bardzo mili i uprzejmi oraz dobrze zorientowani ludzie w tym co robią (dobrze przygotowani) - szybko i wygodnie - PoLeCaM
Hejka :) Edi i Nina - Kopenhaga

~ Polecam kursy PwN i Z nieruchomościami - REWELACJA LICENCJA CERTYFIKAT ! tego potrzebowałem do pracy SUPER ! Dzięki ! oby tak dalej !!!
Pozdr. Wojtek - Wrocaław

~ Dobrze zrobiony kurs HR Zarządzanie zasobami ludzkimi można faktycznie czegoœ się nauczyć bez stresu i nerwów
Magda z Radomia

~ Fantastycznie POLECAM GORACO ! certyfikaty mi się przydały jak i cały kurs zwłaszcza po angielsku
Bożena z Birmingham - Anglia

~ Niezły kurs po którym mozna wiele się nauczyć - polecam !
Wanda z Warszawy

~ Super sprawa takie szkolenie/kurs przez internet POLECAM każdemu bo dużo można z niego wynieść i certyfikaty dały mi nawet podwyżke z pracy ! :) :) :) Adrianna z Sopotu

~ Jestem bardzo zadowolona z usług p. Agnieszki. Bardzo miła atmosfera, bardzo urzekające miejsce. Polecam wszystkim, którzy pragną się zrelaksować i odprężyć!
Irena z Krakowa

~ Bardzo profesjonalne podejście polecam każdemu można dużo zyskać
Natalia z Rotterdamu - Holandia
~ Długo bo 2 tyg czekałem na przesyłkę do mnie do Kanady ale to moja wina mogłem pobrać kurs online a nie poczta :( po za tym KURS WYSOCE OK !
Wojciech z Kanady

~ Jestem zachwycona masażem kamieniami! Myślałam, że to wielka szmira, a tymczasem okazuje się, że już po jednorazowym spotkaniu mój uporczywy postrzał popuścił na sile!!! Polecam gorąco - sama też jestem znów umówiona! A co ważne - nie płaci się tu jak za przysłowiowe "woły"! Nie dość, że w centrum to też za rozsądną cenę!!!
Kasia z Nowej Huty

~ Gdybym miała wybrać między sauną, jakuzji, a masażem - wybrałabym masaż! Odpręża, relaksuje i naprawdę dodaje sił bardziej niż inne zabiegi. Fajna sprawa!
Iwona z Bronowic

~ Lubię te klimaty! Muzyczka rozbrzmiewała mi w uszach jeszcze długo po zabiegu, delikatny zapach olejków eterycznych pamiętam do teraz, a ciało mam tak fajnie nawilżone, jak za młodych lat! Przyjemne ciepło po kamieniach na długo rozluźnia napięte i zmęczone mięśnie. Korzystam z masażu 2 razy w tygodniu i czuję się młodsza o 100 lat! :)))
Viola Kraków

~ Byłam wraz z mężem i jesteśmy bardzo zadowoleni z masażu. Nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z tego typu zabiegów i teraz możemy powiedzieć, że szkoda… Nie przypuszczaliśmy, że masaż może być tak przyjemny i przynosić tak widoczne rezultaty.
Bronisława i Franciszek

~ Bardzo dobry wybór polecam każdemu kto chce sie nauczyć a potem jechać za granice tak jak ja to bardzo fajny wybór krztałcenia eLearning
Zygmunt z Niemiec

PRZEŚLIJ NAM SWOJĄ OPINIĘ LUB REFERENCJE NA ADRES:  

Również nas można prosić o wystawienie referencji:  Dziękujemy serdecznie kilku tysiącom użytkowników za ogromne zaufanie na przestrzeni minionych lat !

SPA & Medycyna


Wypełnij formularz

Schemat zakupu...>

O nas...>

Istniejemy na rynku edukacyjnym od 2010, (objęci systemem oświaty jako Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Edu-Euro od 01.08.2018 r.), posiadamy także aktualny wpis do rejestru RIS /2.12/00034/2010/ Ministrstwa Gospodarki i Pracy, Wojewódzkiego Urzędu Pracy.


Zarejestrowani jesteśmy też w Polskiej Agencji Rządowej PARP (Baza Usług Rozwojowych) BUR zobacz więcej >

             
           
Członkowie Polskiej Izbay Firm Szkoleniowych

Podstawa Prawna
1. Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 pazdziernika 2004 r. w sprawie rejestru instytucji szkoleniowych (Dz.U. Nr 236, poz. 2365 z pózn. zm),
2. Art. 20 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz.U. z 2013 r. poz. 674 z pózn. zm.).
3. Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 29 sierpnia 2017 r. w sprawie rejestru podmiotów świadczšcych usługi rozwojowe (Dz. U. z 2017 poz. 1678)
4. Ustawa z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe
5. Zaświadczenia wydawane są na podstawie § 18 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej (MEN) z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

6. Kursy prowadzone są w oparciu o § 3 pkt. 5 Rozporządzenia Ministra edukacji Narodowej w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych, umożliwiające uzyskanie i uzupełnienie wiedzy.Z nami nauka to przyjemność
Ucz się w każdym wiekuCert. i zaśw. wg rozp. Państwa Polskiego MEN

Zapewniamy oryginalne cert. i zaśw. wg rozp. MEN (tłumaczenie dokumentu na j. ang. przez tłum. przysięgłego w cenie kursu)

Na zakończenie kursu otrzymają Państwo certyfikat PL i EN oraz zaświadczenie wg Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej (MEN) /Dz. U. poz. 1632/. - akceptowane w EU.

Więcej można dowiedzić się tutaj ... >

Uzyskaj dostęp do kursu online @

Po zakupie kursu otrzymają Państwo na e-mail link dostępu do wybranego kursu (ów) online oraz hasło.

Więcej

Istnieje także możliwość wysyłki całego kompletu materiałów (bindowany wydruk A4 + DVD i laminowane cert. i zaśw.) Pocztą Polską

zobacz aktualny cennik ...>

Promocje i rabaty

Przy zakupie 2 do 5 kursów ZNIŻKA 10% ! Powyżej 5-kursów (i więcej) 20% ZNIŻKI!
Przy większej ilości zamówionych kursów ustalamy indywidualną zniżkę !

Promocja dla osób bezrobotnych i niepełnosprawnych - tylko teraz skorzystaj z naszej oferty, a zapłacisz o 12 % mniej.

Więcej

Zalety i korzyści nauki

 • Pozyskanie odpowiedniej wiedzy
 • Wzrost określonych zdolności
 • Atrakcyjność i wiarygodność na rynku
 • Premie, nagrody i wyższe zarobki
 • Utrzymanie stanowiska pracy
 • Awans i stabilna praca
 • Rozwój kariery zawodowej w UE
 • Lepsza praca w Polsce lub za granicą
 • Większe szanse na dotację z UE
 • Zdobycie potwierdzającego dokumentu
 • Własna działalność gospodarcza
 • Samorozwój, prestiż i uznanie
 • Wyższa pozycja społeczna
 • Pewna i bezpieczna przyszłość


Inne zaświadczenia

Na życzenie wystawiamy również zaświadczenia do różnych instytucji, w tym urzędów i zakładów pracy dofinansowujących udział w kursach częściowo lub w całości. Polecamy Państwu zakupy naszych kursów w GRUPIE. Zamów kursy razem ze znajomymi, przyjaciółmi, kolegami z pracy, rodziną lub przekonaj szefa do zorganizowania szkoleń. Więcej


Przydatne informacje:
/ Opinie naszych klientów / Oferta dla Polonii / Dotacje unijne / Jak znaleźć prace /
/ Przydatne pliki / Czym jest e-learning / Ciekawostki i porady / Jak założyć firmę /

UCZ SIĘ Z NAMI ONLINE NA DOWOLNYM URZĄDZENIU, W KAŻDYM MIEJSCU NA ŚWIECIE !
Nasza maksyma: " Uczyć się trzeba zawsze, na naukę nigdy nie jest za wcześnie ani za późno "
COPYRIGHT
Szukaj na stronie
Social Media